Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
OCHRANIACZE firmy Zandona model CARBON AIR SENSITIVE+ tyły. Wysokiej jakości ochraniacze z futerkiem jagnięcym stworzone z myślą by chronić nogi koni sportowych.
OCHRANIACZE firmy Zandona model KING CARBON AIR na przednie nogi konia. KING CARBON AIR zostały zaprojektowane, by chronić konie dresażowe przed urazami i stłu-czeniami, jednocześnie dając ścięgnom odpowiednie wsparcie. Rewolucyjny system zapinania uła-twia prawidłowe ułożenie na nodze, zapewnia lepszą ochronę i perfekcyjne dopasowanie.
Ochraniacze firmy Zandona model KING CARBON AIR na tylnie nog konia. Stworzone by chronić nogi dresażowe.
Pas chroniacy konia przed otarciami firmy Zandona. \ Elastyczny pas stworzony, aby chronić miejsca narażone na otarcia od butów i ostróg jeźdźca. Zabezpiecza wrażliwy obszar, jakim jest okolica popręgu na kłodzie konia, ale również chroni już uszkodzoną skórę.
Ochraniacz na pęcinę firmy Zandona model SUPERIOR AIR pastern. Ochraniacz na pęcinę został stworzony w celu ochrony przed uderzeniami i uszkodzeniami okolic pęciny (między kopytem a stawem pęcinowym) – tego obszaru większość bandaży i ochraniaczy nie obejmuje.
Palcat z włókna szklanego, pokryty plecionym nylonem. Rączka pokryta miękką, antypoślizgową gumą. Zakończony plastikową nakładką. Długość: 65 cm.
Popręg z żelem i fartuchem firmy ACAVALLO. Innowacyjny, zapewniający maksimum bezpieczeństwa popręg z fartuchem całkowicie wykonany z materiału kompozytowego (TPU) i eko skóry. Żelowe wstawki, rozmieszczone są tak, aby równomiernie rozkładać nacisk na wrażliwe miejsca, co pozwala na prawidłowe krążenie krwi i w konsekwencji lepsze dotlenienie tkanek.
Polarowy pokrowiec na siodło ujeżdżeniowe firmy Fair Play. Chroni przed kurzem i otarciami. Wyposażony w pasek i kieszenie na popręg. Kolor czarny
Podkładki pod bandaże firmy Fair Play. Wykonane od zewnątrz z miękkiego trykotu, a od wewnątrz z bardzo wytrzymałej, przyjemnej w dotyku tkaniny technicznej, która świetnie wchłania wilgoć, odprowadzając ją na zewnątrz. Doskonale chronią końskie nogi, idealne pod bandaże elestyczne. Wyposażone w rzepy ułatwiające bandażowanie. Komplet 4 szt.
Ekskluzywne nauszniki firmy Fair Play model Azuryt Rose Gold Nauszniki zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny. Przepięknie ozdobione podwójnym sznurkiem i taśmą biżuteryjną. Uszy wykonane z elastycznej dzianiny dzięki czemu idealnie dopasowują się do uszu konia. Eleganckie kolory. Nauszniki idealnie pasują do czapraków Azuryt
Eleganckie nauszniki firmy Fair Play model Amethyst. Nauszniki zostały wwykonane z wysokiej jakości bawełny. Ozdobione podwójnym sznurkiem i efektownym haftem. Idealnie pasują do czapraków Amethyst.
Bat do lonżowania firmy Fair Play model Sigma. Wykonany z włókna szklanego, pokryty plecionym nylonem. Bat posiada praktyczną gumowa antypoślizgową rączkę.