Informacja

Producenci

Promocje

Akcesoria i sprzęt firmy Acavallo – Sklep jeździecki Acavallo

Komfort i bezpieczeństwo podczas jazdy to kwestie, o które powinien zadbać każdy jeździec konny. Uprawianie tego rodzaju sportu wymaga zastosowania najlepszych rozwiązań, które dają odpowiedni poziom pewności, że w razie nieprzewidywalnej sytuacji nic się nam nie stanie. Ważna jest także swoboda ruchów i wygoda w uprawianiu jeździectwa. Dlatego warto zadbać o odpowiednie wyposażenie każdego jeźdźca, które zapewni maksymalny komfort w korzystaniu z uroków jazdy na koniu.


W sklepie internetowym Patatajek.pl znajdą Państwo wysokiej jakości produkty, dostosowane do najwyższych wymagań. Jedną z oferowanych marek jest Acavallo, która odznacza się niezawodnością i wykorzystaniem materiałów sprawdzających się w przeróżnych sytuacjach. Produkty tej serii od lat cieszą się zaufaniem klientów i nieustannie zyskują na popularności. Acavallo to wyposażenie, w które powinien zaopatrzyć się każdy jeździec, ceniący sobie wysoki komfort i poczucie bezpieczeństwa.


W ofercie produktów Acavallo znajdują się m.in. strzemiona Opera, które wykonane są z wytrzymałych materiałów. To wyrób najwyższej jakości, charakteryzujący się niezawodnością, wysoką funkcjonalnością oraz praktycznością w użytkowaniu. Dzięki unikalnemu kształtowi są produktem nie tylko ergonomicznym, ale także estetycznym.


Dla większego komfortu jazdy polecamy podkładki pod siodło, w postaci terapeutycznego żelu, jak i produkt „Hexagon” od firmy Acavallo. To wyroby wykonane z żelowej powierzchni, idealnie dopasowujące się do kształtu grzbietu konia i zapewnia ochronę przed wstrząsami wytwarzającymi się podczas jazdy. Dzięki odpowiedniej strukturze żelu, podkładki umożliwiają swobodną cyrkulację powietrza, co podwyższa komfort jazdy zarówno dla jeźdźca, jak i zwierzęcia.


Wśród produktów marki Acavallo posiadamy także specjalne popręgi z żelem oraz fartuchem, które zapewniają maksymalny komfort i zabezpieczenie w czasie jazdy. Odpowiednio dobrana struktura odciąża wrażliwe miejsca i pozwala na prawidłowe krążenie, co zdecydowanie wpływa bezpieczeństwo użytkowania. Co ciekawe, popręg od firmy Acavallo posiada dodatkowy hak do mocowania akcesoriów, przez co nie ma konieczności zakupu i montażu innych karabińczyków czy klamerek.


Produkty marki Acavallo to połączenie wysokiej jakości i niezawodności. Świetnie sprawdzają się zarówno w jeździe amatorskiej, jak i zawodowej. Odpowiednie dla każdego miłośnika jazdy konnej.  

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów