Informacja

Producenci

Promocje

Akcesoria i sprzęt firmy Black Horse – Sklep jeździecki Black Horse

Jazda konna to nie tylko relaks i rekreacja, ale także pewne obowiązki, o których powinien pamiętać jeździec i właściciel konia. Zwierzę wymaga bowiem odpowiedniej pielęgnacji, takiej jak dbałość o sierść, kopyta czy grzywę. W tym celu ważny jest dobór stosownych kosmetyków, odznaczających się zastosowaniem wysokiej jakości preparatów, będących jednocześnie bezpiecznymi dla zdrowia konia. W ofercie sklepu Patatajek dostępne są kosmetyki od renomowanej marki Black Horse.


Gwarancja wysokiej jakości


Black Horse to firma od lat obecna na polskim rynku. Połączenie profesjonalizmu oraz wieloletniego doświadczenia sprawiło, że pracownicy Black Horse doskonale znają się na pielęgnacji koni i wiedzą czego potrzebuje ich wrażliwa skóra. Dlatego w dostępnym asortymencie Black Horse obecne są wysokiej jakości produkty pielęgnacyjne oraz dodatki paszowe, które spełniają wszelkie wymagania, jakie stawia się tego typu preparatom. Miłośnicy jazdy konnej oraz tych wyjątkowych zwierząt mogą znaleźć odpowiednie środki, takie jak: szampony, lotiony nabłyszczające, odżywki, maści, specjalistyczne oleje, żele czy chusteczki nawilżane. To produkty wysokiej jakości, cenione przez właścicieli koni i stosowane w wielu stadninach w całej Polsce. Spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, a także odznaczają się wysoką skutecznością, dzięki czemu pielęgnacja konia jest o wiele łatwiejsza i przyjemniejsza.


Kompleksowe przygotowanie


Firma Black Horse oferuje środki pielęgnacyjne, oparte na naturalnych substancjach, będące połączeniem ekstraktów odżywczych oraz odpowiedniej ochrony przed promieniowaniem UV. Każdy z dostępnych preparatów zapewnia wysoki poziom nawilżenia skóry, a także nadaje warstwę zabezpieczającą kopyt czy włosów grzywy bądź ogona. W ofercie Black Horse znajdują się także specjalne specyfiki, takie jak rozgrzewająca wcierka dla koni, pasta siarczanowa do strzałek, maściowa kuracja na grudę czy balsamowe serum na otarcia. Duży wybór produktów sprawia, że każdy właściciel konia znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty kosmetyków Black Horse w sklepie Patatajek.pl

na stronę
Pokazuje 13 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 13 - 24 z 25 elementów