Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Derka padkowa dla kucyka fimy Horze...
Damska ocieplana kurta hybrydowa firmy Horze model Isla. Kurtka sportowa idealna do jazdy konnej w jesienne dni.
Legginsy jeździeckie firmy Horze model Tessa. Wygodne breginsy do jazdy konnej w atrakcyjnych kolorach, które ożywią Twoje jeździeckie stylizacje.
Bryczesy przejściowe firmy Horze model Tara. Popularny model Tara wersji przejściowej!
Letnie rękawiczki dziecięce firmy Horze model Nascha. Wykonane z cienkiego elastycznego materiału przewiewne rękawiczki jeździeckie dla dzieci.
Kask dziecięcy z piękną grafiką z koniem.
Pasek do derki Firmy Horze stablizujący położenie derki. Wytrzymały, elastyczny pasek do derki, do mocowania między tylnymi nogami. Nie krępuje ruchów konia.
Derka siatkowa La Pampa pochodzi z letniej kolekcji firmy Horze. Derka doskonale chroni konia przed owadami. Posiada w zestawie kaptur oraz moskitierę. Jest dobrze skrojona, nie krępuje ruchów. Kolor derki odbija słońce. Kaptur posiada mocowanie do kantara.
Najpopularniejsze bryczesy firmy Horze model Grand Prix wersja z silikonowym lejem. Bryczesy zostały wykonane z materiału z najwyżej jakości materiału funkcyjnego, oddychającego i odpornego na wodę i brud. Nowoczesyny, pełny, silikonowy lej zapenia idealne trzymanie w siodle
Bryczesy Emelia firmy model Horze. Bryczesy o ciekawym wyglądzie wyposażone w pełny silikonowy lej.